Dnes je Nedeľa, 25.9.2022, meniny má Vladislav

Zákroky MsP

späť

Poďakovanie mestskej polícii

01.06.2020 | 16:34
Poďakovanie mestskej polícii

Dňa 6.mája bola hliadka MsP privolaná na Záhradnú ulicu, kde sa staršia pani vymkla z bytu a zostala bezradná na ulici. Privolaná hliadka MsP pomohla staršej dôchodkyni dostať sa do bytu, začo bolo na MsP doručené poďakovanie. Keďže poďakovanie za prácu si veľmi vážime, dovoľujeme si zverejniť poďakovanie občianky.

(krátené)

„chcela by som sa touto cestou poďakovať a aj veľmi oceniť prístup Vašich kolegov z Mestskej polície.

Dnes som na Mestskú políciu volala kvôli pomoci pre moju pani susedku 73 ročnú dôchodkyňu, ktorá si doma zabuchla kľúče a nevedela sa dostať do bytu. Chúďa iba so psíkom a v teplákoch krúžila okolo bytovky a nevedela čo robiť. Býva na prízemí a mala v izbe otvorené okno, tak som iba skúsila zavolať na 159 či mi mestskí policajti nevedia pomôcť alebo poradiť kam sa obrátiť. Snáď za 5 minút pri nás bola hliadka, zhodnotila situáciu a za 15 minút boli späť aj s rebríkom a všetko vyriešili.

Viete, uvedomujem si, že zabuchnuté dvere skutočne nie je práca mestských policajtov o to viac ma milo prekvapil ich prístup. Pozreli na vystrašenú pani susedku a ani na chvíľu nezaváhali. A to si cením najviac – že sa na situáciu nepozerali z pohľadu právomocí a povinností mestských policajtov – ale ako ľudia. A to je úžasné!

Keďže som to nestihla osobne rada by som to urobila aspoň takto cez e-mail – prosím, odovzdajte moje veľké POĎAKOVANIE chlapom, čo dnes po rebríku šplhali na Záhradnej 13. Ste super! „

Andrea J., Pezinok

späť