Dnes je Utorok, 26.5.2020, meniny má Dušan

Poranení cyklisti

15.04.2015 | 10:40
bez obrázka

Dňa 6.4.2015 o 16,3­5 hod. počas hliadkovej činnosti v časti Kejda spozorovala hliadka mestskej polície nehybne ležiacu neznámu osobu, pri ktorej sa nachádzali dve ženy a jedno dieťa. Policajti zistili, že u ležiaceho muža sa jedná o poranenia spôsobené pádom z bicykla. Udalosť sa stala krátko pred príchodom mestských policajtov. Poranený muž opakovane strácal vedomie , čo naznačovalo vážnejšie poranenia. Okrem poraneného muža , 32 ročného F.S. bytom Pezinok, došlo aj k poraneniu jeho maloletého syna , ktorého pred závažnejším poranením uchránila cyklistická prilba. Na miesto bola privolaná RZP , pričom jeden z príslušníkov mestskej polície z dôvodu rýchlej lokalizácie nehody navigoval sanitné vozidlo z ulice Hasičská, čím značne urýchlil príchod zdravotnej pomoci. Oboch zranených prevzali sanitné vozidlá, muža previezli do FN v Bratislave a poranené dieťa do Detskej FN Bratislava- Kramáre.