Dnes je Streda, 1.10.2014, meniny má Arnold

Podmienky prijatia

Kvalifikačné predpoklady: úplné stredné vzdelanie s maturitou

Iné kritériá a požiadavky: trestná a občianska bezúhonnosť, vek vyšší ako 21 rokov, osoba duševne a telesne spôsobilá na plnenie úloh obecnej polície, vodičský preukaz skupiny B.

Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, doklad o ukončení štúdia a odpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Iné vítané doklady alebo odbornosti: osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre výkon plnenia úloh mestského policajta, zbrojný preukaz na držanie zbrane a streliva pre výkon povolania, zamestnania alebo oprávnenia.

Požadované osobné vlastnosti a schopnosti: slušné a rázne vystupovanie, schopnosť potlačiť impulzívnosť jednania v záťažových situáciách, prísna sebadisciplína, zodpovednosť a kolegialita, kladný vzťah k práci, obetavosť a iniciatíva pri plnení úloh .

Žiadosť zasielajte: žiadosť o prijatie do zamestnania k mestskej polícii môžete spolu s dokladmi zasielať poštou alebo osobne na adresu:

Mesto Pezinok Mestská polícia
Radničné námestie č. 7
902 01 Pezinok

Vybraným uchádzačom ponúkame:

• prácu v dobrom kolektíve,
  • ústretovosť nadriadených,
  • pravidelné rozširovanie osobného rastu (kurzy, školenia a pod.),
  • pravidelné využívanie kvalitne vybavenej posilňovne,
  • pravidelný výcvik sebaobrany i bojových umení,
  • pravidelný výcvik streleckej taktiky a streľby,
  • možnosť využitia osobného poradenstva,